Kartki świąteczne z własnym nadrukiem

Kartki świąteczne z własnym nadrukiem

Jeśli nie masz weny lub pomysłu, co napisać na kartce bożonarodzeniowej, zdaj się na nas! Tutaj zamówisz kartki z gotowym nadrukiem.

Kartka świąteczna B 375

kartka świątecznaCiemne tło wyróżnione tu zostało złotym połyskującym napisem. Na pierwszy plan wysuwa się gwiazda wykonana w niecodziennym kształcie, jak święta – by były niepowtarzalne.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 384

kartka świątecznaKartka wykonana przy pomocy techniki nadruku wypukłego. Czerwona choinka na białym papierze jest idealnie podkreślona srebrnymi akcentami.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 389

kartka świątecznaPołączenie perłowego papieru w kolorze niebieskim z czerwonym akcentem, jakim w przypadku tej kartki jest gwiazdka, nadaje w ogólnym wrażeniu prostoty i zarazem elegancji. Srebrzyście połyskująca choinka na tle wlepionej wkładki współgra z wypukłym nadrukiem.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 391

kartka świątecznaStonowana kolorystyka tej kartki przyciąga uwagę. Niebieska choinka na skraju została przyozdobiona srebrnymi motywami. Strona główna kartki jest zadrukowana życzeniami w obcych językach, dlatego, aby były one widoczne, pierwsza strona jest odrobinę krótsza.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 393

kartka świątecznaKartka uderzająca w klasykę, tradycję oraz elegancję. Prążkowy papier, błyszczący nadruk, a wszystko zachowane w złotej kolorystyce. Prym wiedzie tu największa choinka z czerwoną gwiazdką i czerwonymi ozdobami.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 412

kartka świątecznaZielona perła połączona z czerwonymi akcentami. Całości dopełnia srebrzyście połyskująca choinka jako centralna część kartki.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 402

kartka świątecznaWypukły nadruk na mieniącym się papierze nadaje wrażenie trójwymiaru. Srebrna choinka wyłaniająca się jakby z wnętrza kartki urzeka subtelnością przekazu.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 408

kartka świątecznaCzerwony ogół wzmocniony został ogniście czerwonymi akcentami wkomponowanymi w połyskującą choinkę. Ostatecznego wyrazu nadają przezroczyste „ślimaczki” na całej powierzchni kartki.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 400

kartka świątecznaJasne tło papieru interesująco kontrastuje z ciemniejszym nadrukiem. Żywiołowości dodają tu czerwone zdobienia choinki. Wykorzystano tu minimalizm przemawiający w imieniu przepychu.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 504

kartka świątecznaElegancki złoty papier stanowi tło dla nowoczesnej choinki. Karbowana powierzchnia przełamana jest gładkością, podkreśloną dodatkowo czerwoną wstążką. Na karcie widnieją napisy w różnych językach.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 505

kartka świątecznaKartka jest utrzymana w tonacji złotej. Centralnie umiejscowiona choinka przyciąga wzrok bogactwem zdobień. Dokoła niej napisy „Wesołych Świąt” w różnych językach.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 506

kartka świątecznaKartka z dwuczłonowym przodem. W krótszej części nadruk z życzeniami w różnych językach oraz możliwość umieszczenia logo. Na dłuższej części brązowe choinki ze złotymi zdobieniami.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 508

kartka świątecznaKartka z przednią częścią krótszą, na której widnieje choinka. Pod nią można umieścić logo. Obok napis „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia”.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 510

kartka świątecznaKartka wykonana z papieru w odcieniu brązu. Złote napisy oraz zdobione choinki wprowadzają ciepło i bogactwo. Połyskująca brązowa folia u góry kartki jest tutaj idealnym wykończeniem.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 512

kartka świątecznaKartka zdobiona tradycyjnym elementem kojarzącym się ze świętami Bożego Narodzenia. Uwagę przyciąga czerwony pas udekorowany brokatowymi śnieżynkami. Poniżej napis w języku polskim.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 602

kartka świątecznaZłoty nadruk z mieni się na zielonym papierze. U dołu kartki znajdują się życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Całości dopełniają drobne czerwone gwiazdki nad drzewkami.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 517

kartka świątecznaCzerwony papier imitujący aksamit oraz złota fantazyjna choinka w centralnej części wzmaga elegancję kartki. Dokoła umieszczone są napisy w różnych językach pisane rozmaitymi czcionkami.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 607

kartka świątecznaKartka zachowana w tonacji kremowo-białej. W oczy rzucają się płatki śniegu wykonane z tworzywa sztucznego. Na największym z nich przyklejony jest kryształ Swarovskiego. W prawym dolnym rogu kartki znajduje się napis w kolorze złotym.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 608

kartka świątecznaKartka przyozdobiona złotymi elementami i życzeniami. Punktem centralnym jest tu delikatnie przyklejony kalendarzyk, na którym można umieścić logo. Złoty perłowy papier idealnie pasuje tu jako tło całości.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 614

kartka świątecznaKartka jednostronna, na której można umieścić logo firmy. Na perłowym papierze, poniżej złoto mieniących się choinek, umiejscowione są życzenia. Taka kartka to miły gest dla współpracowników oraz partnerów biznesowych.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 617

kartka świątecznaKartka wykonana przy użyciu papieru w kolorze brązowym z naturalnych włókien bambusowych. Uwagę przyciąga drewniany płatek śniegu. Poniżej znajduje się złoty napis. Dodatkowo wewnątrz kartki znajduje się wkładka w odcieniu kremowym.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 618

kartka świątecznaCzerwona kartka ze złotymi zdobieniami. Krawędzie bombek są zdobione złotą folią. Czerwono-złota wstążką nad jedną z bombek nadaje oryginalności. Wewnątrz znajduje się złoty papier.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 516

kartka świątecznaKartka w kolorze zielonym podzielona na stronę krótszą i dłuższą. Na krótszej istnieje możliwość nadruku logo oraz widnieją tu życzenia bożonarodzeniowe w różnych językach. Dłuższa część jest przyozdobiona połyskującymi zielonymi choinkami oraz złotymi ornamentami.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 632

kartka świątecznaKartka urzeka prostotą przekazu. Złota choinka z czerwonymi gwiazdkami nadrukowana jest na złotym prążkowanym papierze. W tle lśniące dodatki i tekst.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 627

kartka świątecznaCzerwona kartka z ażurową choinką po prawej stronie. Złoto mieniący się napis umieszczony jest między wytłaczanymi choineczkami. Całość jest stonowana i elegancka.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartka świąteczna B 619

kartka świątecznaSrebrny nadruk na perłowym niebieskim papierze. Zarysy dwóch niecodziennie wyglądających choinek sąsiadują z życzeniami w różnych językach. Dopełnieniem są ornamenty w kolorze błękitnym.

ZAMÓW kartkę świąteczną

Kartki świąteczne czerwone

Czerwony to kolor ognia, a ogień to ciepło i światło. Wybierając nasze kartki świąteczne, z pewnością sprawicie, że zrobi się cieplej i raźniej osobom, którym je podarujecie. My też będziemy mogli być dumni, że przyczyniliśmy się do tego sukcesu. Bo przecież o to chodzi, by niewielkim kosztem sprawić radość drugiej osobie, prawda?

Kartki świąteczne zielone

Mówi się, że zielony to kolor nadziei. Wybierz kartkę świąteczną z naszej oferty i daj komuś nadzieję, że tegoroczne święta będą właśnie takie, jak głoszą słowa przelane na papier. Sprawiaj radość drobnymi gestami – możesz zacząć od naszych kartek.

Kartki świąteczne złote

Złoty to bogactwo, blask, ciepło. O tak barwionej szacie nie trzeba zbyt wielu słów. Taki przekaz można uzyskać też za pomocą kartki świątecznej.

ZADZWOŃ, NAPISZ dowiesz się więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 & ACSMEDIA - Poprawny CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional

Power by KrychuGotuje - przepisy kulinarne